Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Вакансії

АКАДЕМІЯ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ РЕКТОРА ВНЗ

Рада засновників ТОВ «Академія адвокатури України» оголошує конкурс на заміщення посади ректора вищого навчального закладу ТОВ «Академія адвокатури України». У конкурсі можуть брати участь особи, зазначені у статті 42 Закону України «Про вищу освіту». Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

Документи для участі у конкурсі:

Для участі у конкурсі треба подати документи, перелік яких міститься у п. 10 Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу, затверджених постановою Кабінету № 7226 Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 726. Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем його роботи, засновником або нотаріально.

Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, дипломи, атестати подаються у фотокопіях із пред’явленням оригіналів.

 

Документи щодо участі у конкурсі приймаються за адресою:

01032 м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27.
Телефон: (044) 246-57-88.