Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Інститут підвищення кваліфікації

В Академії адвокатури України діє Інститут підвищення кваліфікації (з 2007), створений на базі Центру підвищення кваліфікації (з 1997). Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 636100 від 10.03.2015 р. (термін дії до 1.07.2020 р.).

 

Телефони для довідок:
(044) 288-05-29, 246-57-40

Електронна пошта: referent@aau.edu.ua

Адреса: 01032, Київ,
бульвар Тараса Шевченка, 27.

Структурний підрозділ ІПК – Вища школа адвокатури (з 2007) була спеціально створена для реалізації програм підвищення кваліфікації адвокатів; у її складі: Школа адвокатської підготовки, Школа адвоката-захисника, Школа міжнародного захисту прав людини, Школа молодого адвоката.

Вища школа адвокатури використовує систему відеоконференцзв’язку, впроваджену у 2014 р. Академією у наукову і освітню діяльність за сприяння міжнародної компанії ДЕКОМ. Вперше дистанційні відеосемінари для адвокатів і студентів Академії адвокатури були нею запроваджені у 2007 р. за технічної підтримки Укртелекому. Успішними були дистанційні програми підвищення кваліфікації адвокатів, розроблені Американською Асоціацією Адвокатів (ABA) за участі Академії адвокатури України. Значною подією у підвищенні кваліфікації юристів та адвокатів став Інтернет-проект Академії (автор і виконавець – проф. С.В.Гончаренко) з роз’яснення основних положень Кримінального процесуального кодексу України авторами першого Науково-практичного коментаря до КПК 2012 р.

В Академії адвокатури України діяла Програма «Відкрита лекція», котра мала на меті створення мережі обміну навчальним контентом на базі систем відеоконференцзв’зку. З 2014 року транслювалися у прямому ефірі на весь світ і збирали тисячні аудиторії відкриті лекції відомих науковців та викладачів Академії адвокатури України, провідних юристів, суддів, адвокатів, у тому числі випускників Академії. Відкриті лекції та правові заходи Центру правової освіти для літніх людей, Центру медіації, НДІ медичного, фармацевтичного права та біоетики, НДІ прав людини та проблем адвокатури, Інституту підвищення кваліфікації, Українського відділення кафедри ЮНЕСКО з біоетики дивилися наживо або на сторінці Академії адвокатури України на youtube.

Академія адвокатури України здійснювала підвищення кваліфікації юристів за акредитованою програмою 8.03040101 «Правознавство» (за програмами підвищення кваліфікації фахівців з вищою юридичною освітою, в т.ч. з медичного права; підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників – викладачів правових дисциплін, в т.ч. медичного права; правової освіти населення). Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 636100 від 10.03.2015 р. (термін дії до 1.07.2020 р.).

У грудні 2019 року Інститут підвищення кваліфікації Академії адвокатури України був акредитований відповідно до чинного законодавства і розпочав нову програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.