Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Відеорозповіді про Академію

дивитись відео

Розповідає Олександра Слатвицька

магістр права, випускниця Академії 2011 року

зйомка: квітень 2011 р., тривалість: ~25 хв.

Благодаря тому, что это уже шестой год моей учебы в вузе, могу так или иначе рассказать, охарактеризовать как я училась, какие были плюсы и какие минусы...
дивитись відео
дивитись відео

Розповідають студенти Академії адвокатури
Марія Терещенко (1 курс, Правознавство, відділення спеціальної професійної підготовки)
і Сергій Ковалюк (2 курс, Правознавство, відділення спеціальної професійної підготовки)

зйомка: квітень 2011 р., тривалість: ~10 хв.

 

Про свій вибір, свої враження і сподівання, свої здобутки і свою мету...

Сергій: Я дуже велику увагу приділив вибору навчального закладу... В Україні зараз надзвичайна кількість юристів, але лише одиниці з них є дійсно висококваліфікованими
Марія: Свій шанс можна просто взяти і "провтикати", — як писав мій улюблений письменник Дереш... До Академії адвокатури я відразу подавала оригінали документів. Тому що я, коли зробила вибір, — то я зробила його до кінця
   

Розповідає Олександра Слатвицька

магістр права, випускниця Академії 2011 року

Розповідають студенти Академії Марія Терещенко і Сергій Ковалюк

квітень 2011 року