Академія адвокатури України

Наступні події

RSS

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України

Урядовий контактний центр

День кар’єри

Шановні студенти та випускники!

Запрошуємо взяти участь у Дні кар’єри Legal High School, котрий відбудеться 21 вересня 2018 року з 11:00 до 16:30.

Серед експонентів будуть провідні юридичні фірми України, які пропонуватимуть студентам та випускникам роботу на повний або неповний робочий день, тимчасову роботу, програми стажування, магістерські та інші навчальні програми, участь у різноманітних проектах.
Для студентів та випускників Академії участь у заході здійснюється на безоплатній основі.
Скористайтесь цією нагодою!

докладніше

Увага, важливо!

Правила прийому 2018


Оприлюднено Правила прийому до Академії адвокатури у 2018 році Завітайте на сайт Примальної комісії для ознайомлення з актуальною інформацією щодо вступу до Академії. докладніше

До уваги вступників!


Академія адвокатури України продовжує додатковий прийом заяв та документів для здобуття ступеня магістра

Спеціальність: 081 Право

Спеціальність: 293 Міжнародне право

Додатковий прийом заяв відбувається за результатами єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування відповідно до п.8 Розділу V Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році та п.5 Розділу ІV Правил прийому на навчання до Академії адвокатури України в 2018 році


Прийом документів –
з 01 вересня до 30 жовтня 2018 року
Зарахування на навчання –
з 01 листопада 2018 року

Скористайтесь
цією можливістю!

Телефони для довідок:
(044) 246-57-87; (044) 246-57-40

НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ!


Академія адвокатури України продовжує конкурсний набір на 2018-2019 н/р до аспірантури для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктор філософії (PhD)

Спеціальність: 081 Право

Форма навчання: денна, заочна


Прийом документів з 01 вересня до 31 жовтня 2018 року. Навчання платне. Конкурсне зарахування до аспірантури з 01 грудня 2018 року

Телефони для довідок:
(044) 246-57-87; (044) 246-57-40

докладніше

 

Новини

додатково...

студентське життя