Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...




Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...




Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...




Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

25|12|2012

Письменник Анатолій Дімаров в Академії адвокатури України



21 грудня 2012 р. в Академії адвокатури України відбулися Другі Дімаровські наукові читання. На цей раз вони були присвячені 90-літтю Анатолія Андрійовича Дімарова - одного з найпомітніших сучасних українських прозаїків, лауреата Національної премії ім. Т.Г.Шевченка. Ініційовані кафедрою української філології та суспільних наук, щиро підтримані керівництвом Академії, Дімаровські читання зібрали цвіт української творчої та наукової інтелігенції. Це було унікальне єднання представників юриспруденції та філології, культурології.

Розпочалася зустріч переглядом фільму, знятого земляками Анатолія Дімарова – полтавцями – до його ювілею. Студентам і викладачам Академії адвокатури України дуже пощастило одночасно побачити й почути стільки відомих українських письменників, учених – лауреатів Національної премії ім. Т.Г.Шевченка! А це – прозаїк і герой України Юрій Мушкетик, академік НАН України, доктор філологічних наук Віталій Дончик, доктори філологічних наук Юрій Ковалів та Михайло Наєнко, поет Петро Перебийніс. З великою увагою і зацікавленням слухали лауреатів, а також іскрометне та експромтне слово поета Петра Осадчука, поетку Тетяну Лемешко, яка читала зворушливі вірші, присвячені ювілярові, поета і прозаїка, Заслуженого діяча мистецтв України Василя Довжика, який високомайстерно прочитав уривки з творів Анатолія Дімарова, доктора хімічних наук, одного з керівників вокального гурту «Чумаки» Сергія Лемешка.

Професор Тетяна Конончук, завідувач кафедри української філології та суспільних наук згадала також Перші Дімаровські читання, що відбулися 25 грудня 2002 р. в Академії адвокатури з нагоди 80-ліття письменника при широкому представництві високоповажних учених і письменників. Учасники нинішнього зібрання отримали в подарунок книгу «Анатолій Дімаров та його книги» з автографом письменника. Основу даного видання склали матеріали Перших Дімаровських читань; крім того, до нього було додане інтерв’ю з письменником, зроблене Володимиром Коскіним, прозаїком та оглядачем всеукраїнської газети «Демократична Україна», блок фотографій про життєвий і творчий шлях майстра слова, огляд листів про твори Анатолія Дімарова.

Дуже уважно слухали гостей Академії студенти. Перед ними розкривалася широка палітра творчих зацікавлень і здобутків Анатолія Дімарова, особливості його творчої манери, вміння вже першою фразою заінтригувати читача, усім твором виявити авторське ставлення до зображуваного, продемонструвати високу майстерність художнього відтворення дійсності з неповторними нотками гумору, драматизму, трагізму, світлого оптимізму, психологізму. Незабутнє враження справила розповідь самого Анатолія Дімарова, який зачарував студентів щирістю, своїм почуттям гумору; з цікавістю присутні вислухали  дружину письменника, Євдокію Несторівну, кандидата фізико-математичних наук, про її життя з прекрасним чоловіком, людиною такої неспокійної вдачі, як Анатолій Дімаров, про її книги, в яких вона описала свої життєві дороги. Наприкінці Євдокія Несторівна сказала, що їй дуже пощастило, що в неї такий чоловік, але життя – це непроста річ, і щоб воно добре склалося, потрібне велике терпіння. Студентка 1 курсу Олена Вознюк під впливом зустрічі написала поетичні рядки і насмілилась прочитати їх Анатолію Дімарову; студентка 2 курсу Вікторія Сотнікова подякувала від імені студентського парламенту, від усіх студентів ювілярові за чудові враження, побажала йому та його дружині доброго здоров’я. Подружжю Дімарових були вручені квіти, а також - іншому чудовому подружжю – академікові Дончику Віталієві Григоровичу (він нещодавно відзначив 80-ліття) та його дружині Євгенії Андріївні з побажанням зустрітися на їхньому ювілеї через 10 років. Загальний настрій зібрання виявляв незавершеність розмови, багато нез’язованих питань, бажання нових зустрічей. І такі зустрічі було намічено, адже кожен гість-учасник Других Дімаровських читань – це унікальна особистість, це великий досвід життя й творчості, який молодь прагне пізнавати як цікаві й повчальні уроки.

 


Архів новин »