Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

24|12|2012

Навчальна програма – скінченна, мистецтво – вічнеЗавершення курсу «Історія зарубіжної літератури» студентами 3 курсу відділення «Переклад» не є подією помітною, якщо тільки це не привід долучитися до високого мистецтва. Тому 20 грудня 2012 року в Камінній залі Академії адвокатури України відбулася імпровізована театральна постановка уривків із «Ідеального чоловіка» Оскара Вайльда, в яку особливий внесок зробили студенти Байбуз Віктор, Закусило Михайло, Кальвін Марина, Слободіна Марія та Стецюк Катерина. Відобразити атмосферу Лондона 1895 року допомагали всі студенти групи, що зробило виставу ще більш яскравою. Вічні проблеми, що виявляються і в політиці, і в сімейному житті, що дивовижно переплітаються, знайшли високо естетичне вираження, елегантне представлення майбутніми перекладачами під керівництвом доцента Паращук Оксани Петрівни. Наші сучасники - студенти ХХІ ст. - так увійшли в свої ролі, що переконливо, гідно, ефектно грали представників вищого світу Англії кінця ХІХ ст. Здається, були ретельно продумані й переконливо зіграні всі мізансцени. 

Долучилися до театральної події (у ролі глядачів) учасники науково-практичного круглого столу “Актуальні питання на шляху розвитку спортивного права в Україні”, який проводився в Академії, зокрема представники Національної академії Служби Безпеки України, а також колектив кафедри української філології та суспільних наук, викладачі Академії.Архів новин »