Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

21|12|2012

Заходи Академії у проголошений Президентом України Рік культури та відродження музеївВ Академії адвокатури відбувся Круглий стіл на тему «Пропаганда роботи музеїв з метою збагачення світогляду та підвищення рівня культури студентської молоді». Ректор Академії адвокатури повідомила, що у цьому році укладено декілька угод з музеями про співпрацю, зокрема з Національним музеєм Тараса Шевченка, Національним музеєм літератури України, Сковородинівським літературно-меморіальним музеєм Г.С.Сковороди. Ділові стосунки продовжуються з Центром культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь», де неодноразово Академія проводила студентські пленери, студенти брали участь у проведенні змагань, відзначенні свят, відвідували театралізовані вистави, брали участь у прес-конференціях тощо.

У цьому році значно збільшено проведення заходів із ознайомлення студентів з музеями, в тому числі з тими, що мало відомі молоді, наприклад, Музей води, а також зі спеціалізованими – відомчими музеями, відвідування яких супроводжувало вивчення певних навчальних дисциплін, наприклад, у Державному музеї авіації, Музеї історії господарських судів України, Музеї криміналістики Національної академії МВС, Національному Музеї медицини України Державному музеї авіації. Крім безпосереднього відвідування, інформацію про найвідоміші музеї України студенти отримують з відеофільмів, котрі демонструвалися їм, зокрема, при викладанні курсу «Культурологія».

Особлива увага приділяється й своєму Музею історії адвокатури, у створенні якого студенти Академії адвокатури України брали активну участь, вивчали історичні документи у різних музеях, готували експозиції. До Музею на екскурсії приходять школярі, юристи, в тому числі адвокати зарубіжних країн. А для першокурсників Академії в Музеї традиційно проводиться лекція з дисциплін «Історія держави і права» та «Історія адвокатури України».

Безліч екскурсій проведено до музеїв Києва та інших міст, відвідано багато театральних спектаклів. Студентам і гостям Академії подобається творча ідея проведення тематичних міні вистав з окремих тем, що вивчаються. Такі творчі підходи запроваджені в навчальний процес кафедрою іноземних мов та суспільних наук у цьому році.

Під час Круглого столу надзвичайно цікаву інформацію про фрески Софії Київської та участь у їх дослідженнях повідав студентам академік НАПрНУ, професор Гончаренко В.Г., який, працюючи свого часу експертом у Київському НДІ судових експертиз, брав участь у дослідженні картин у декількох музеях та історичних пам’яток.Архів новин »