Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

20|12|2012

Міжнародне співробітництво Академії адвокатури з іноземними вузамиАкадемія адвокатури України та Università degli Studi di Cagliari (Університет Каліярі, Італія) підписали договір про співробітництво,  предметом якого є розширення міжнародних наукових та освітніх зв'язків, створення і збагачення загального інформаційного, науково-освітнього середовища, в тому числі, і в сфері практичної діяльності.

В першу чергу, увага приділена студентам: проведення стаціонарних та дистанційних, в тому числі, Інтернет конференцій, літніх шкіл, конкурсів, телемостів, вебінарів; організація стажувань (практик) студентів з метою придбання професійних умінь і навичок з обраної спеціальності, що відповідають сучасним вимогам міжнародного ринку праці та України; взаємне надання студентам освітніх електронних та інших ресурсів, які знаходяться в режимі обмеженого доступу тощо.

Крім того, домовленості передбачають взаємне сприяння в організації методичних та консультаційних послуг для аспірантів та слухачів програм професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації.

Окремо наголошено на науковому співробітництві, зокрема: організація обмінів і стажувань для викладачів; проведення дистанційних лекцій в мережі Інтернет; визначення тем і напрямів у проведенні спільних наукових досліджень, сприяння впровадженню перспективних розробок; залучення науково-педагогічних працівників освітніх закладів до участі у навчальному процесі за допомогою формування тимчасових творчих колективів.

Водночас методичне співробітництво між сторонами передбачає таке: організація та проведення заходів з метою обміну педагогічним досвідом, інноваційними освітніми технологіями, реалізація цілей і принципів європейського освітнього процесу; здійснення обміну методичними матеріалами, електронними підручниками і посібниками, науковою та навчальною літературою; виявлення вимог, що пред'являються роботодавцями до випускників і формування пропозицій щодо адаптації відповідних освітніх програм.

Вітаємо всіх студентів та колектив Академії адвокатури України із цією важливою подією в освітньому просторі нашої держави!Архів новин »