Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

18|12|2012

Кафедра української філології та суспільних наук Академії адвокатури організувала Всеукраїнську конференцію "Закон і культура»17 грудня 2012 р. в Академії адвокатури України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Закон і культура» зініційована кафедрою української філології та суспільних наук. В конференції взяли участь науковці, викладачі, студенти київських вищих навчальних закладів та інших міст України. Уважно були вислухані доповіді доктора філології Сидора Кіраля, професора кафедри української, англійської і латинської мов ім. Михайла Драй-Хмари Національного університету біоресурсів і природокористування України про мовознавчі розмисли військового юриста Трохима Зіньківського в контексті мовного законодавства сучасної України; професора із Санкт-Петербурга Тетяну Лебединську, члена Національної спілки письменників України про права на видання творів Тараса Шевченка;  доктора юридичних наук, професора Зориславу Ромовську, завідувача кафедри цивільного, господарського права та процесу Академії адвокатури України про засади сімейного права у фольклорі та українській літературі; Тетяну Конончук, кандидата філологічних наук, професора, завідувача кафедри української філології та суспільних наук Академії адвокатури України про  етико-естетичну парадигму правової проблематики поезії українських митців, які мешкають за кордоном; Галину Усатенко, кандидата філологічних наук, доцента кафедри історії української літератури і шевченкознавства Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка про Станіслава  Оріховського і питання гендерної рівності в ХVI ст.; В’ячеслава Левицького, кандидата філологічних наук, молодшого наукового співробітника Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАНУ про закон як культурну домінанта в київському тексті української поезії; Наталю Ботвину, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української філології та суспільних наук Академії адвокатури України про  поняття та типи культур; Оксану Паращук, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української філології та суспільних наук Академії адвокатури України про прототип убивці за романом Патріка Зюскінда «Парфуми. Історія одного вбивці»; Ксенію Вороніну, кандидата філософських наук, старшого викладача кафедри української філології та суспільних наук Академії адвокатури України про молодіжну культуру і закон; Катерину Орел, старшого викладача кафедри української філології та суспільних наук Академії адвокатури України, проректора з позалекційної роботи про змістову точність мови документів як один із найважливіших чинників мовної культури та ін.

Були із зацікавленням вислухані студентські повідомлення про митців і юристів, чиї долі пов’язані з мистецтвом і юриспруденцією, про твори словесності, кіно, образотворчого мистецтва, в яких знайшла реалізацію проблематики закону і культури.  Це повідомлення студентів Київського національної університету імені Тараса Шевченка (Христина Петрів, Дар’я Харитонова, Літвінчук Таїса), студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України (Ірина Вінничук, Олена Бойко, Аліна Зінченко, Марія Чепурна, Юлія Кара,  Анжела Олійник, Анна Гус, Антоніна Мариневич, Надія Кулинич, Євгенія Гребеневич), студенти Академії адвокатури (Вікторія Сотнікова, Марина Дяченко, Олександр Капуста, Дар’я Стрельцова, Олександр Шилін, Інесса Савелко, Єлизавета Мартюк, Валерія Базунова, Анна Корнійченко, Анастасія Клімова, Олена Вознюк, Олександр Селіванов, Вадим Чернов, Владислав Ващенко, Марія Терещенко, Марина Сердюкова, Віра Гаєнко, Вероніка Козбур, Анна Линдіна, Мирослава Кухарська,  Карина Казимиренко, Тетяна Пасльон, Веніамін Журавльов, Олена Кравченко, Шкурат Денис та ін.). Учасники конференції дійшли висновку, що тема зібрання така широка і така цікава, що спонукає до нових пошуків. Багато повідомлень паралельно ілюструвалися на екрані з електронних носіїв, так що висновки і спостереження підтверджувалися фрагментами із фільмів, репродукціями картин, музичними творами.  Конференція дала новий досвід і новий поштовх до нових роздумів про правову проблематику, закон і культуру,  які б ефективно працювали на розбудову Української держави.

 

 

 Архів новин »