Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

15|12|2012

Відкриття Західного регіонального центру підвищення кваліфікації адвокатів Академії адвокатури України відбулося в Івано-Франківську14 грудня розпочалася перша в Україні масштабна програма підвищення кваліфікації адвокатів України, котра започаткована на виконання Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

З метою постійного систематичного підвищення професійного рівня, правосвідомості, правової освіченості адвокатів для забезпечення належної якості надання правової допомоги, створено структурний підрозділ Академії адвокатури України – Західний регіональний центр підвищення кваліфікації адвокатів, який докладатиме зусиль спільно з Радою адвокатів Івано-Франківської області до систематичної організації заходів з підвищення кваліфікації адвокатів регіону.

Перший дводенний семінар Західного регіонального центру підвищення кваліфікації адвокатів «Кримінальний процесуальний кодекс України» відкрив голова Ради адвокатів Івано-Франківської області С.Є.Квочак. З доповідями виступили адвокат, доктор юридичних наук О.Г.Яновська, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка; адвокат, кандидат юридичних наук, доцент Академії адвокатури України К.В.Легких; доктор юридичних наук, професор В.А.Колесник, Академія адвокатури України; доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України І.В.Гора

На семінарі були присутні 360 адвокатів, в тому числі й з інших регіонів – Тернополя, Чернівців, Львова, Києва. Цю непересічну подію в регіоні відвідали гості – представники місцевих органів влади – та висвітлювали засоби масової інформації.Архів новин »