Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

15|12|2012

Студенти Академії взяли участь у Круглому столі в Юридичній академії імені Ярослава Мудрого14 грудня 2012 р. студенти Академії адвокатури України, як і минулого року, взяли участь у Міжнародному круглому столі в Юридичній академії імені Ярослава Мудрого в Харкові, присвяченому темі «Правове регулювання релігійного життя: історія, сучасність, перспективи». Це вже був такий V круглий стіл. Засідання пройшли активно. Кожен доповідач після виголошення свого повідомлення мав нагоду поставити проблемне питання на обговорення, яке виникло в нього внаслідок дослідження обраної теми. Це була  дуже плідна розмова, плідна дискусія, хоча багато питань залишилося не до кінця з’ясованими, але було зрозуміло, що вони актуальні і то не лише для України, а в цілому для світу. Так, Башилова Мар’яна (2 курс, відділення «правознавство») говорила  про релігійно-правові та медичні аспекти евтаназії; Васильєв Віталій (2 курс, відділення «правознавство») доповідав про створення єдиного державного демографічного реєстру і реакцію на нього з боку релігійної громади; Дяченко Марина (3 курс, відділення «переклад») говорила про права жінок у християнстві та українському законодавстві; Капуста Олександр (2 курс, відділення «правознавство») – про зв’язок релігії і права, їх вплив на мораль суспільства; Дмитренко Віталій (2 курс, відділення «правознавство») – про сучасні закриті релігійні організації і шляхи  правового регулювання їхньої діяльності. Заочно взяли участь (тобто публікацією тез) студенти  Линдіна Анна та Равлюк Антон (2 курс, відділення «правознавство»). Усі вони готувалися до круглого столу під керівництвом професора Конончук Т.І., завідувача кафедри української філології та суспільних наук.  Такі, як цей, круглі столи, де відбувалося жваве обговорення усіх без винятку питань, дають чудовий досвід публічного виступу, відстоювання своєї думки, і спостереження за досвідом інших. І це відзначали всі учасники круглого столу. Це було в цілому цікаве наукове спілкування студентів Києва, Харкова, Луганська, Донецька. Вже там намічалися теми для повідомлень наступного круглого столу, що відбувається а Юридичній академії імені Ярослава Мудрого щорічно.Архів новин »