Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

11|12|2012

Студенти Академії адвокатури взяли участь в урочистому відкритті Всеукраїнського тижня праваВ Міністерстві юстиції України відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права і Всеукраїнський урок «Права людини». З вітальною промовою виступили перший заступник Міністра юстиції Інна Ємельянова, перший Президент України Леонід Кравчук, почесні гості заходу.

На цьому заході були присутні студенти Академії адвокатури, серед яких голова студентського парламенту Святослав Лешик, котрий нещодавно став членом Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Академія адвокатури долучилася до заходів Всеукраїнського тижня права. У суботу, 8 грудня, напередодні Тижня права, громадянам надавали безоплатну первинну правову допомогу адвокати і студенти в Юридичній клініці Академії адвокатури України, яка успішно діє багато років поспіль. Студенти виступатимуть з лекціями у школах та дитячих закладах, а неповнолітніх та їх батьків, які потребують консультацій юристів, чекатимуть у Ювенальній навчальній юридичній консультації Академії адвокатури, де відбудуться Перші студентські читання з питань захисту прав неповнолітніх. Проводитимуться майстер-класи відомих юристів, конкурси, правові дискусії у Малій правовій академії наук, що заснована у минулому році Академією адвокатури України, інші заходи.

 

На фото: Студенти Академії — обабіч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської, яка кілька років викладала в Академії адвокатури кілька спецкурсівАрхів новин »