Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

10|12|2012

Випускники відділення довузівської підготовки та члени Малої академії правових наук Академії адвокатури України зараховуватимуться до Академії першочерговоПродовжуються заняття на підготовчих курсах до вступу у вищі навчальні заклади.  Відділення довузівської підготовки Академії адвокатури України. В цьому році вони розпочалися у листопаді і триватимуть сім місяців. Однак, бажаючі можуть обрати інші терміни навчання, наприклад, з січня 2013 року або відвідувати короткострокові програми. Слухачі вивчають, як правило, три предмета, але за бажанням можуть визначити їх кількість самостійно. Застосовуються й різні, зручні для слухачів форми проведення занять, зокрема, вечірня, заочна, суботня.

Згідно з Правилами прийому до Академії адвокатури України у 2013 році  право на першочергове зарахування до Академії мають вступники, які закінчили Відділення довузівської підготовки Академії адвокатури України, а також вступники, які є членами Малої академії правових наук Академії адвокатури України, причому останні мають знижки на оплату навчання.

 Архів новин »