Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

04|12|2012

У тренінгах, проведених ОБСЄ для адвокатів, тренерами були запрошені доценти Академії Аліна Бірюкова і Сергій Гончаренко29 листопада 2012 року у Львові у рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні "Сприяння розвитку системи правової допомоги в Україні" на 2012 рік відбувся тренінг для адвокатів Львівської області, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору.

 Організаторами тренінгу виступили Координаційний центр з надання правової допомоги, Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Головне управління юстиції у Львівській області. Організаційно тренінг складався з чотирьох блоків, тренерами на яких були:

 Аліна Бірюкова - проректор Академії адвокатури України зі спеціальної професійної підготовки, кандидат юридичних наук, доцент, член адвокатського об’єднання "Українська адвокатська корпорація", заслужений юрист України, адвокат, яка виступила з презентацією на тему "Організаційно-правові основи здійснення адвокатом діяльності в Україні";

Андрій Вишневський - директор Координаційного центру з надання правової допомоги, який виступив з презентацією на тему "Надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги";

 Сергій Гончаренко - завідувач кафедри прав людини, міжнародного та європейського права Академії адвокатури України, доктор юридичних наук, доцент, адвокат, який виступив з доповіддю "Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод у практиці адвокатів";

 Олександра Яновська - професор кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, доцент, адвокат, яка виступила із презентацією на тему "Вступ до Кримінального процесуального кодексу України".

 Це був заключний тренінг із чотирьох проведених у рамках проекту в Автономній Республіці Крим, Донецькій, Одеській та Львівській областях.

ttp://legalaid.gov.ua/ua/Архів новин »