Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

04|12|2012

Директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України Р.Ю. Гревцова взяла участь у Першому Національному конгресі з безпеки пацієнтів29-30 листопада 2012 р. у Києві відбувся Перший Національний конгрес з безпеки пацієнтів «Безпека пацієнта – безпека лікаря – безпека держави», організований Міністерством охорони здоров’я України, Радою Європи і Радою захисту прав та безпеки пацієнтів.

Одним із основних завдань конгресу було сприяння розробці Національного плану дій з безпеки пацієнтів. Серед питань, які обговорювалися на конгресі, були і правові питання забезпечення безпеки пацієнтів.

Директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, адвокат Гревцова Р.Ю. зробила доповідь на секційному засіданні «Право: доступність, відповідальність, законність». Як заступник Голови Громадської Ради МОЗ України, Радмила Гревцова також виступила співмодератором засідання Громадської Ради, проведеного у рамках конгресу, та доповіла свої пропозиції щодо правового блоку стратегічних напрямів Національного плану дій з безпеки пацієнтів, які були підтримані Громадською Радою і оголошені на підсумковому засіданні конгресу.

Р.Гревцова запропонувала доповнити проект документу такими стратегічними напрямами, як: удосконалення законодавства України щодо захисту прав і безпеки пацієнтів, в т.ч. шляхом встановлення ефективних механізмів реалізації права пацієнта на належну якість та безпеку медичної допомоги (послуг), законодавчого запровадження системи інформування пацієнтів про випадки створення небезпеки для їхнього життя і здоров’я у зв’язку з наданням медичної допомоги (послуг) тощо; підвищення рівня обізнаності пацієнтів, медичних працівників з правом пацієнта на належну якість та безпеку медичної допомоги (послуг) та змістом цього права; узагальнення слідчої і судової практики у справах, що стосуються прав та безпеки пацієнтів; вирішення інституційних проблем охорони здоров’я, зокрема, запровадження лікарського самоврядування, зміна підпорядкування служби судово-медичної та судово-психіатричної експертизи, визначення порядку та підстав проведення альтернативної судово-медичної експертизи; залучення громадських організацій до заходів щодо забезпечення і контролю за безпекою пацієнтів.

Планується продовження роботи над проектом Національного плану дій з безпеки пацієнтів.

 Архів новин »