Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

01|12|2012

Викладачів Академії адвокатури вітали із Днем працівників прокуратуриСтуденти і колектив Академії поздоровили своїх викладачів, які багато років працювали у прокуратурі: державного радника юстиції 2-го класу, почесного працівника прокуратури України, професора Гончаренка Владлена Гнатовича, старшого радника юстиції, почесного працівника прокуратури України доцента Боярова Віктора Івановича, професора Фесенка Євгена Володимировича!

Напередодні свята поділився зі студентами своїми роздумами про професію і значним досвідом слідчої та прокурорської діяльності академік-засновник Академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, нагороджений орденом за заслуги ІІІ ступеня, який має понад 40 учнів – кандидатів і докторів юридичних наук, понад 400 друкованих праць, доктор юридичних наук, завідуючий кафедрою кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України, професор В.Г.Гончаренко. Зустріч була жвавою, цікавою і у стилі Владлена Гнатовича з витонченим гумором; професор наголосив на тому, що юристам перш за все повинно бути властиве усвідомлене почуття відповідальності.


 

Викладачів Академії адвокатури вітали із Днем працівників прокуратури

На фото: колишній слідчий прокуратури, професор, завідувач кафедри кримінального та адміністративного права Академії адвокатури Євген Володимирович Фесенко зі студентами

Викладачів Академії адвокатури вітали із Днем працівників прокуратури

На фото: державний радник юстиції 2-го класу, почесний працівник прокуратури України, професор, завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури Гончаренко Владлен Гнатович зі студентками

Викладачів Академії адвокатури вітали із Днем працівників прокуратури

На фото: старший радник юстиції, почесний працівник прокуратури України професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури Бояров Віктор Іванович
Архів новин »