Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|11|2012

Тетяна Щербашова – Міс Академія '2012Міжнародний день студентів Академія адвокатури святкувала у найкращому клубі столиці «Byblos».

За традицією щорічно до цього свята проводиться конкурс краси та інтелекту «Міс-Академія». Передувала цьому потужна робота студентського парламенту, очолює який Святослав Лешик.

Щоб гідно стати на подіум учасниці проекту наполегливо працювали у 7 номінаціях майже три місяця. Виступи красунь були просто блискучими!

Вболівальники не стримували емоцій, радісні обличчя, море квітів та єдність поколінь, бо на ці свята Академія збирає колишніх своїх студентів.

Великоповажне журі у складі Володимира Янченка – президента Центру історії та культури парку «Київська Русь», Юлії Зеленко – керуючого партнера «Монако-Україна груп», Тимура Мазура – Генерального директора спортивного клубу «Тимур-гіл», Ірини Калінської – відомого адвоката, ведучої програми «Суд іде», Олега Гарбара – Фото-арт студія «Олгар» назвало переможців конкурсу:

Міс-Академія – Тетяна Щербашова (І курс, міжнародне право) одержала корону та путівку в Монако.

І віце-міс – Вікторія Малюта (ІІІ курс, юридичний)

ІІ віце-міс – Даніелла Ушинська (І курс, переклад)

Міс Артистичність – Дарія Муляр (ІІІ курс, юридичний)

Міс Інтернет та Міс Дружба – Олена Ковалюк (І курс, юридичний)

Міс Ерудиція – Анастасія Семенова (ІІІ курс, юридичний)

Міс Оригінальність – Тетяна Ковшун (І курс, переклад)

Міс Посмішка – Наталія Старчикова (ІV курс, міжнародне право)

Міс Глядацьких симпатій – Вероніка Саламахіна (ІІІ курс, юридичний).

Всі учасниці були нагороджені годинниками Київського годинникового заводу. Вітаємо!

Більше фото на сторінці Академії у FacebookАрхів новин »