Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.
...Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.
Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».
Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.
...Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.
...
Напередодні Міжнародного Дня студента 16 листопада в Академії відбулася дискусія до Міжнародного Дня толерантності: «Мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями». Концептуальне обґрунтування толерантності розкрив Сергій Ковалюк (IV курс). Елеонора Салова (IV курс) та Назар Степанчук (ІІІ курс) нагадали про звичаєве право та Загальну декларацію прав людини. Позицію християнської терпимості ґрунтовно висвітлила Ольга Шведова (IV курс). Жваво точилися дискусії з приводу міри толерантності та як розрізнити толерантну поведінку і рабську терпимість, яка веде у нікуди. Цікавими в цих дискусіях були виступи Вікторії Малюти і Лесі Домбровської (ІІІ курс). Гаряче дискутувала Катерина Кунак (ІІІ курс) з аудиторією з приводу лже-толерантності та радикальності. Дискусія тривала б невідомо скільки, якби не вручення Грамот до Міжнародного Дня студента відмінникам навчання та за активну громадську діяльність студентам, які вручила ректор разом з подарунком – книгою «Вибране» від академіка НАПрНУ, професора Гончаренка В.Г.
Грамотами нагороджені: напрям підготовки «Правознавство» — Вознюк Олена, Дмитрашківський Валерій (1 курс); Васильєв Віталій, Сотнікова Вікторія, Мельник Ірина (2 курс); Ступаков Олександр, Тутук Людмила (3 курс); Волинець Олег, Загорна Олександра, Николенко Галина, Петухова Каріна, Штабська Юлія (4 курс); Медведєв Денис, Чекан Вадим (магістратура); напрям підготовки «Міжнародні відносини» — Шубер Юлія (4 курс); напрям підготовки «Філологія» — Гуляєва Дар’я, Ушинська Даніела, Кириленко Альона (1 курс); Водзяновська Валерія, Дяченко Марина (3 курс).
