Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

29|06|2007

Поздоровляємо випускників Академії адвокатури УкраїниВ Українському Домі відбулося вручення дипломів випускникам Академії - магістрам та спеціалістам права. Дипломи магістрів отримали судді, прокурори, адвокати, практикуючі юристи. Серед випускників - спеціалістів права багато студентів, які отримали червоний диплом, які були відзначені в період навчання за досягнуті успіхи Стипендіями Спілки адвокатів України, які пройшли відбір за різними конкурсами до престижних фірм, які відкрили свій бізнес, які навчалися за програмами Верховної Ради, отримували нагороди на всеукраїнських наукових конкурсах. Аплодисментами зустріли випускників - членів Команди КВК, котра отримала безліч нагород на різних престижних змаганнях. Пролунало напутнє слово від ректора, а також від улюбленого професора - академіка Академії правових наук України Гончаренка В.І. Теплі слова всьому колективу сказав колишній випускник Академії (беззмінний староста курсу) Марк Пашко, донька якого отримала диплом з відзнакою і протягом всього навчання зарекомендувала себе як талановита особистість. Поздоровляли випускників співами, танцями, щирими побажаннями успіхів у самостійному житті теперішні студенти і колишні випускники Академії.Архів новин »