Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

26|10|2012

Читання лекцій у Школі біоетики Українського католицького університетуВже чотири роки поспіль директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України Радмила Гревцова викладає у Школі біоетики Українського Католицького Університету у Львові. 22 жовтня 2012 року вона взяла участь у церемонії відкриття нового навчального року, що відбулася у Школі біоетики УКУ. Р.Гревцова також прочитала  низку лекцій на тему «Біоетика і право» у межах сертифікатної програми «На службі охорони життя». Серед викладачів Школи біоетики УКУ – відомі експерти з України, Італії,  Канади, Німеччини, Бельгії та Австрії. Слухачами програми є лікарі, юристи та інші фахівці, які, за словами виступу Р.Гревцової на інавгурації програми, у своїй професійній діяльності найчастіше стикаються з проблемами людського буття та «повинні визначати обличчя професії і, врешті-решт, суспільства».

 Архів новин »