Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|06|2007

Круглий стіл USAIDНапередодні Дня Конституції ректор Академії, президент САУ Варфоломеєва Т.В. була запрошена на круглий стіл "Конституційні аспекти судової реформи", проведений USAID (агенство США з міжнародного розвитку) за проектом "Україна:верховенство права". Зі вступним словом виступив Олександр Піскун (USAID), Девід Вон, керівник проекту USAID "Україна:верховенство права". Присутні заслухали основні доповіді Савенка М.Д., судді Конституційного Суду України у відставці, президента Незалежної асоціації суддів та Коліушка І.Б., голови Центру політико-правових реформ. У дискусії виступив радник Президента України М.Полудьонний, судді, адвокати. Значна увага була приділена питанням, які необхідно врахувати при підготовці змін до Конституції. Варфоломеєва Т.В. виступила з проблем, які пов"язані з недоступністю громадян до правосуддя, з питань досягнення істини, рівності сторін, порядку підбору кадрів для суддівської роботи, тощо. Особливу увагу привернули питання щодо процедури обрання суддів, призначення голів судів, повноважень і складу Вищої Ради юстиції, ролі органів суддівського самоврядування та їх повноважень тощо. Учасники Круглого столу прийняли рекомендації.  

                                                                   Архів новин »