Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

18|10|2012

Експертна зустріч в Академії адвокатури України14-15 жовтня 2012 р. в Інституті підвищення кваліфікації Академії адвокатури України відбувся експертний захід, метою якого стало формування консолідованої позиції щодо змісту неформальної освіти та механізмів її впровадження на соціальному рівні в Україні.

 Експерти країн Східного партнерства: Ваче Калашян (Вірменія), Дмітрій Карпієвіч (Білорусь), Лалі Сантеладзе (Грузія), Азер Рамазанов (Азербайджан), Ліліана Посцан (Молдова), представили результати досліджень стану законодавства, проблем і перспектив неформальної освіти у своїх країнах, що дало змогу створити контекст для дискусії за участю українських представників.

Питання, які потребували більш широкого і детального висвітлення (що включають в себе поняття «неформальна освіта», принципи, на які спирається законодавство, кореляцію із європейськими засадами, механізми визнання, компетентності та кваліфікацію викладачів), обговорювалися у форматі робочих груп, безпосередню участь у яких з боку Академії взяли проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Курдюков В.В., директор Інституту підвищення кваліфікації Наровська К.Б. та директор Центру розвитку професійних компетенції Дяченко Н.Б.

Експертна зустріч стала першою спробою об’єднати зусилля фахівців у сфері неформальної освіти для вироблення спільного бачення розвитку цього сектора освіти в нашій країні як механізму для трансформацій та формування цінностей у контексті інтеграційного курсу України до світового співтовариства. Академія адвокатури України, у свою чергу, долучилася до процесів, які є стратегічними у реформуванні системи освіти згідно із найбільш успішними світовими практиками.Архів новин »