Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

09|10|2012

Ректор Академії взяла участь в урочистостях з нагоди Дня юриста У конференц-залі готелю Hyatt Regency Kyiv відбувся святковий обід – урочиста церемонія «Відкриття Року Права» та нагородження Почесною відзнакою Асоціації правників України «За честь та професійну гідність». яка вручається один раз на рік визначному правнику за вагомий внесок у розвиток юридичної професії в Україні. У цьому році  лауреатом став професор, заслужений юрист України, д.ю.н. Володимир Василенко, а в 2010 р. золота медаль була вручена член-кореспонденту НАПрНУ, д.ю.н.  Варфоломеєвій Т.В. – ректору Академії адвокатури України.

Відкрили Рік права представники різних поколінь – голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області Галина Ковбасинська та голова Ліги Студентів АПУ Наталя Стоцька.  Це символізувало вихід на арену нової генерації правників та поєднання її з досвідом та авторитетом старших поколінь.

Слід відзначити, що Галина Василівна Ковбасинська багато років  веде в Академії Адвокатську школу на відділенні спеціальної адвокатської підготовки і ділиться своїм багатим досвідом з майбутніми юристами. В Академії навчається значна кількість членів Ліги студентів Асоціації правників України.

 

 

 Архів новин »