Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

31|05|2007

1 червня – Міжнародний день захисту дітей1 червня – Міжнародний день захисту дітей. За неофіційними даними сьогодні в Україні близько ста тисяч безпритульних дітей. За офіційними – майже вдвічі менше. Основним чинником безпритульності є криз традиційних сімейних цінностей та зростання кількості неблагополучних сімей.

Дуже багато безпритульних дітей із регіонів тікають до Києва. В Києві проводяться цілодобові вуличні рейди і вилучаються діти вулиці. Є дуже багато безпритульних, які вже звикли до такого існування. Але є діти, які самі приходять до притулку, який знаходиться на вулиці Маяковського 28-в. Тут вони відчувають домашнє тепло і материнську турботу. Але проблема полягає не в тому, щоб реабілітувати дитину, а й у тому, щоб пристосувати її до життя в суспільстві – а це уже складніше.

Уже стало доброю традицією двічі на рік – на День Святого Миколая і в цей день провідувати цих діток. У нас завжди приготовлені для них подарунки – це солодощі, спортінвентар і, звичайно ж, книги.

Голова студентського парламенту Академії адвокатури України Олександр Шуфрич разом зі членами студентського парламенту щоразу вміло організовує такі зустрічі.Архів новин »