Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

23|09|2012

Звітує Студентський парламент Академії адвокатуриЗВІТ ГОЛОВИ
Студенського парламенту

Перед СпААУ у цьому навчальному році були визначені такі пріоритети:

 1. створення нової структури СпААУ;
 2. об'єднання студентів, які навчаються на різних курсах, в одну студентську спільноту – родину ААУ;
 3. створення позитивного іміджу Студентського парламенту і ААУ насамперед за стінами закладу;
 4. залучення талановитих, креативних студентів до студентського самоврядування.

Поставлені завдання були  виконані завдяки активній та плідній взаємодії студентів усіх факультетів та курсів.

СП організовував та проводив наступні заходи:

 • Для наших студентів завжди цікавими та необхідними є мандрівки рідним краєм. Це екскурсії видатними місцями України, різноманітні музеї міста Києва: Музей Чорнобиля; Музей води; Музей історії Києва та ін.
 • Схвальний відгук від студентів отримав проект «Лідери» - зустрічі та безпосереднє спілкування з людьми, що мають великий життєвий досвід та неабияку вагу у суспільстві, – це відомі особистості.
 • Студентський вересневий пленер в Парку Київська Русь, де наші студенти поринули в часи Древньої Русі, стріляли з луків, ліпили глечики, кували зброю,каталися на конях, грали в квести.
 • День 28 вересня 2011 року дітям з вадами слуху однієї з київських організацій УТОГ запам’ятається як ще один день надії, турботи та неймовірних фарб життя. Студія «День творіння» разом з студентами Академії адвокатури України до Міжнародного Дня глухих, який відзначається 29 вересня, влаштували дітям справжній майстер-клас із живопису, розпису та малювання. Пензлі, олівці та акварелі стали добрими помічниками для більш ніж десятка діток, очі яких іскрились, немов зірки на небі, від того щастя, що їх бачать і чують!
 • Другий студентський жовтневий пленер  30 жовтня студенти Академії, які мають нахил до мистецтва, відвідали арт-студію на вулиці Лютеранській, бо саме у вихідний день є можливість поринути в чарівний світ мистецтва. У мить переконуєшься, що саме це – ідеальне місце для проведення пленерів, адже тут особливий колорит, тут панує особлива аура творчості. У затишній майстерні, де є можливість удосконалити всі напрями мистецтва, наші студенти відновлювали свої задуми колоритом барв за методичними рекомендаціями художника. Це була справді цільова змістовна зустріч з музою, з незабутніми враженнями, адже на життєвій дорозі завжди повинно бути місце, де можна просто зупинитись, заспокоїтися, перевести дух і дати душі насолоду.
 • 10 листопада, в День працівників радіо, телебачення та зв’язку України Голова студентського парламенту Академії адвокатури України Святослав Лешик дав інтерв’ю Київському радіоканалу.
 • 13 листопада. І Міжнародний молодіжний форум у галузі права, який відбувся в Академії адвокатури України. 14 листопада на першому національному показували сюжет про форум.
 • 18 листопада  проведений конкурс краси Міс академія адвокатури України та відзначили день студента.
 • Цього місяця ми провели МІС СТУДЕНСТВО КИЇВ 2012, де студентка Академії зайняла 3 місце.
 • Щороку в День Святого Миколая студенти Академії адвокатури України вітають діток Міського дитячого притулку, продовжуючи благородну місію святого Миколая.
 • 5 лютого - провели практичну правову конференцію.
 • 15-16 лютого до дня Святого Валентина Студпарламент провів конференцію «Люблю тебе» і вечірку.
 • В кінці лютого відсвяткували у народних традиціях Масляницю.
 • Квітень – І Міжнародний молодіжний форум на тему «Здоровий спосіб життя», який відбувся в Академії адвокатури України.
 • Травень – провели перший турнір з пейнтболу в м.Києві, зайняли 2 місце.
 • У рамках відзначення ювілейних дат - 65-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників та 65-річчя великої Перемоги - було проведено пам’ятні зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, організовано вітання для цих людей.
 • Цікавими виявилися розважальні заходи, організовані СП БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ, конкурс «Міс ААУ.
 • У травні Студпарламент провів благодійний бал в Філармонії для збору грошей для хворого хлопчика.
 • Команди КВН і Клубу Мафія радували нас своїми перемогами.

Активісти Студпарламенту  взяли участь у багатьох благодійних акціях, зокрема:

 1. «Не будь байдужим»;
 2. «Подаруй радість дітям»;
 3. Реалізація марок Товариства Червоного Хреста;
 4. Долучення до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»;
 5. Участь у фестивалях Парку Київська Русь;
 6. Участь у форумі органів студентського самоврядування «Студентська весна 2011»;
 7. Налагодження студентської пошти;
 8. Проведення святкування 8 березня;
 9. Організація походів студентів на вистави театру в національну оперу;
 10. Участь в загальноміському святкуванні Дня Перемоги та покладання квітів до  Меморіалу Слави.
 11. Проведення інтелектуальних ігор;
 12. Участь у проведенні посвяти у студенти;
 13. Акція «А ти – українець?!»;
 14. Налагоджено спвіпрацю із багатьма спонсорами;

МИ АКТИВНО ПРАЦЮВАЛИ В СФЕРІ РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ;

МИ ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ З ІРИНОЮ БЕРЕЖНОЮ НА ТЕМУ ПЕРШОГО РОБОЧОГО МІСЦЯ;

МИ ПРОВЕЛИ МОДЕЛЮВАННЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ, І ЗАРАЗ ВЖЕ Є РУЗУЛЬТАТ;

МИ ВСТУПИЛИ В СТУДЕНСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ;

МИ ПРОВЕЛИ У РІК СПОРТУ І ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ З НАЙВІДОМІШИМИ СПОРТСМЕНАМИ УКРАЇНИ,
взяли участь у проведенні Майстер-класу відомих спортсменів Академії в дитячому притулку м.Києва.Архів новин »