Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

20|09|2012

Відбулася Експертна зустріч «Медичне право та біоетика у світі: тенденції розвитку»18 вересня 2012 р. відбулася Експертна зустріч «Медичне право та біоетика у світі: тенденції розвитку». Захід, у якому взяли участь науковці і практики у сфері охорони здоров’я, етики і права,  було організовано Інститутом медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, Українським відділенням Міжнародної мережі Кафедри ЮНЕСКО з біоетики та ВГО «Українська медико-правова асоціація».

Директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України Радмила Гревцова, яка є активним учасником усіх найважливіших міжнародних заходів, що відбуваються у цій царині, познайомила присутніх з деякими результатами 19 Всесвітнього конгресу з медичного права (м. Масейо, Бразилія), Європейської літньої школи з права в охороні здоров’я та біоетики (м. Тулуза, Франція), Міжнародної Конференції Кафедри ЮНЕСКО з біоетики «Біоетична освіта: зміст, методи, тенденції» (м. Тверія, Ізраїль) та інших заходів.

Після доповіді відбулася плідна дискусія, активну участь у якій взяли члени Українського відділення Міжнародної мережі Кафедри ЮНЕСКО з біоетики та Координаційної Ради вчених, викладачів і практиків у сфері медичного права. За результатами «мозкового штурму» були визначені питання, на яких мають бути сфокусовані наукові дослідження та дії щодо розвитку правозастосовної практики.

 Архів новин »