Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

14|09|2012

Семінар з медичного права в рамках підвищення кваліфікації адвокатів Івано-Франківщини13-14 вересня 2012 р. в м. Івано-Франківську відбувся практичний семінар «Застосування законодавства України про охорону здоров’я. Методики захисту прав і законних інтересів пацієнтів, медичних працівників та закладів охорони здоров’я», організований у рамках підвищення кваліфікації адвокатів Академією адвокатури України спільно з Івано-Франківською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури та Івано-Франківським обласним відділенням Спілки адвокатів України. У заході взяли участь понад 300 адвокатів Івано-Франківщини. Семінар провела автор його програми, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, адвокат Радмила Гревцова. Учасники дізналися про особливості медичного права, знання яких необхідне адвокатові для застосування його норм; про правове регулювання здійснення медичної і фармацевтичної діяльності; поглибили знання щодо прав і обов’язків пацієнтів та медичних працівників; отримали методичні поради щодо ведення цивільних і кримінальних «медичних» справ. Адвокати, що взяли участь у заході, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 Архів новин »