Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

02|09|2012

1 вересня в Академії адвокатури України відзначався День знань та відбулася урочиста Посвята у студенти
День знань в Академії адвокатури України відбувався цього разу нетрадиційно. За добрим українським звичаєм свято розпочалося з Академічної гостини: знайомство з першокурсниками, як завжди неординарно, розпочав завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики  Владлен Гнатович Гончаренко, котрий розповів їм про свій шлях у навчанні, слідчій та експертній діяльності, науці, освіті. Академік Національної Академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки,  доктор юридичних наук, професор, визнаний кращим юристом–викладачем  у номінації ІІІ Всеукраїнського конкурсу на краще професійне досягнення «Юрист року», відзначений почесною нагородою Міністерства освіти і науки України – нагрудним знаком "Петро Могила" за значний особистий внесок у розвиток вищої освіти, значні успіхи в організації навчальної, науково-методичної та науково-дослідної роботи, підготовці та підвищенні кваліфікації наукових кадрів, він підготував цілу плеяду з 43 науковців, які стали успішними юристами, а декотрі з них працюють поряд з академіком – в Академії адвокатури України.  

Гостини продовжувалися у затишній залі кав`ярні Академії (будівля 1812 р.), де всі насолоджувались духмяним чаєм, кавою,  тістечками і, звичайно ж, знайомством і спілкуванням. Майбутні юристи, міжнародники, перекладачі знайомилися з викладачами, між собою і робили перші у своєму студентському житті фотографії на згадку.

Після Академічної гостини першокурсники осмислювали історичне минуле і сучасне у  Національному музеї історії України (побудований у 1899 р.), де слухали розповіді досвідчених екскурсоводів про Київську Русь, історію козацтва, милувалися скарбницею найцінніших історико-культурних та мистецьких реліквій українського народу і світової цивілізації.

Незабутньою була прогулянка по Пейзажній алеї, що бере свій початок від оглядового майданчика біля Національного музею історії України. Студенти мали можливість оглянути види Подолу та Дніпра з висоти історичного Верхнього міста, відчути себе дітлахами у облаштованому на  Алеї  казковому Дитячому сквері з лавочками у вигляді кролика і ворони, фонтанами у вигляді слоника тощо.

День знань продовжувався знайомством з архітектурними пам’ятками столиці, а закінчився  урочистою Посвятою в студенти, яка проходила в історичній залі Будинку вчителя.

Першокурсників вітали ректор Академії адвокатури України Тетяна Варфоломеєва, голова Студентського парламенту Святослав Лешик, бажали успіхів викладачі та співробітники Академії. Долучились до вітань випускники Академії магістри права Анна Лепшина і Павло Мартиросян, котрий традиційно поздоровив присутніх піснями, виступила команда КВН – переможець багатьох змагань. Студенти Валерія Водзяновська та Олег Волинець були ведучими на цьому дійстві.

За багаторічною традицією – козацька каша, яку смакують першокурсники і стають після цього «однокашниками».

Традиційно  студентами проголошується Клятва, яка зберігається в особовій справі Студента.

Проректор Катерина Орел розпочинає останню частину Свята – урочисте вручення  студентських квитків та залікових книжок, поздоровлення, фотографування цієї щасливої миті.

День знань в Академії адвокатури України

На фото: Традиційна екскурсія до музею

День знань в Академії адвокатури України

На фото: Традиційна екскурсія до музею

День знань в Академії адвокатури України

На фото: Гостини у затишній залі кав'ярні Академії
Архів новин »