Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

13|07|2012

Член робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу ректор Академії Тетяна Варфоломеєва взяла участь у другому її засіданні10 липня під головуванням Першого заступника Міністра юстиції Інни Ємельянової відбулося друге засідання робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу, утвореної Міністерством юстиції 31 січня. Засідання відбулося у форматі круглого столу. Обговорювалися результати першого конкурсу з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги. В опублікованих результатах конкурсу http://legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ  відмічаються декотрі КДКА, які активно сприяли його проведенню, зокрема Київська обласна конкурсна комісія з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги (до речі, у її складі працювали викладачі Академії Аліна Бірюкова – член КДКА і Тетяна Варфоломеєва).

            Під час Засідання  робочої групи були внесені пропозиції щодо удосконалення порядку і умов проведення конкурсу, встановлення більш чітких критеріїв оцінювання претендентів, які беруть участь у конкурсі, а також необхідності спрощення процедури його проведення.

           Засідання робочої групи було організовано у рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Сприяння розвитку системи правової допомоги в Україні».

 Архів новин »