Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

09|07|2012

У Європейській Літній Школі з права в охороні здоров’я та біоетики, що відбулася в Тулузі, взяли часть викладачі Академії2-7 липня 2012 р. у французькому місті Тулуза відбулася Європейська Літня Школа з права в охороні здоров’я, учасниками якої стали понад 100 науковців і практиків у сфері юриспруденції та медицини з багатьох країн Європи.  Співорганізаторами Літньої Школи є Асоціація викладачів і дослідників з медичного права, з якою Академією адвокатури України було укладено угоду про співпрацю. Ідейним натхненником заходу виступила президент Асоціації, профессор Університету Поля Сабат’єра Анн-Марі Дуге.  

Активну участь у Літній Школі взяли представники професорсько-викладацького складу Академії адвокатури України – професор  Аліна Бірюкова, професор  Сергій Гончаренко, доцент  Радмила Гревцова, доцент Всеволод Курдюков. У межах Літньої Школи відбулися міжнародна конференція «Право в охороні здоров’я і судочинство» та академічна сесія «Вступ до європейського охороноздоровчого права та біоетики: нові медичні технології».  

Директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України Радмила Гревцова виступила співмодератором пленарного засідання міжнародної конференції, а також зробила доповідь «Законодавство і правозастосовна практика у галузі охорони здоров’я: уроки з досвіду країн Східної Європи».

У партнерстві з Академією адвокатури України було проведено засідання французько-української робочої групи щодо удосконалення правового регулювання суррогатного материнства та інших допоміжних репродуктивних технологій (керівники – проф. Анн-Марі Дуге (Франція) та Радмила Гревцова (Україна). Учасники обговорили напрацювання французьких та українських членів робочої групи, а також запрошених експертів з Бельгії та Італії і накреслили напрями подальшої роботи.

 

 

  

 

 Архів новин »