Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

07|07|2012

Академія розпочала навчальну програму для адвокатів із застосування КПК5  липня в Академії відбувся перший захід широкомасштабної Навчальної програми для адвокатів із застосування КПК (2012 р.), котру здійснює Академія адвокатури України. Перед учасниками семінару з Києва, Чернівців та декількох інших регіонів виступили відомі юристи – автори Науково-практичного коментаря до Кримінального процесуального кодексу України. Один з титульних редакторів Коментаря - завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики Академії адвокатури, академік НАПрНУ, професор Гончаренко В.Г., доцент  Луганського держаго університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Шехавцов Р.М. говорили про найбільш складні положення кодексу, нові  можливості для адвокатів із збирання доказів тощо. Відомий адвокат, доцент Академії адвокатури Зейкан Я.П.у своєму виступі наголосив на багатьох аспектах захисту за новим КПК і Законом"Про адвокатуру та аадвокатську діяльність". Наступні семінари, тренінги, практикуми, коментарі, дискусії відбуватимуться у Києві та регіонах стаціонарно і дистанційно, а також у новому форматі. Учасникам семінару видано 45 сертифікатів про підвищення кваліфікації.Архів новин »