Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|06|2012

В Академії адвокатури завершено підготовку до вступної кампанії 2012В Академії адвокатури України закінчилася підготовка до вступної кампанії; співробітники, котрі прийматимуть документи від абітурієнтів відвідали декілька тренінгів, що відбулися в Академії; працюватимуть довідкові телефонні лінії, на офіційному сайті можна ознайомлюватися з необхідними документами, працюватиме інтернет-телебачення Академії, а також пряме інтернет-спілкування з ректором на сайті Академії.

У селекторній нараді з ректорами вузів, яку проводив 26 червня Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, взяла участь і ректор Академії адвокатури Т.В.Варфоломеєва.

Нарада була присвячена початку вступної кампанії. Міністр повідомив про обсяги державного замовлення на підготовку фахівців. «На сьогодні Міністерство розподілило на всі види прийому і випуску 517,5 тис. місць», - зазначив Міністр і підкреслив, що це найбільший за всі роки незалежності України обсяг прийому. Кількість абітурієнтів, які зареєструвалися на ЗНО, склала майже на 72 тис. осіб більше, ніж в минулому році.

Міністр Дмитро Табачник поінформував про рішення Колегії МОНмолодьспорту щодо готовності до проведення вступної кампанії 2012 року і підкреслив, що усі вищі навчальні заклади, мають бути підключені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), через яку здійснюватиметься інформування  про подання заяв на вступ до ВНЗ.Архів новин »