Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

04|06|2012

В Академії - дванадцятий випуск5 червня Академія адвокатури України традиційно на підмостках високої історичної сцени Будинку вчителя вручала дипломи своїм випускникам – бакалаврам, спеціалістам, магістрам.Для Академії адвокатури України такі події – це, перш за все, родинне свято. Батьки, бабусі, дідусі, великоповажні гості приходять розділити радість і привітати випускників з першими посвідками у велике життя. Студенти молодших курсів підготували для випускників справжнє вітання-дійство.

Академія пишається своїми випускниками, котрі працюють суддями, прокурорами, адвокатами, нотаріусами, юристами в міністерствах і відомствах, у Верховній Раді, захищають дисертації і викладають право у відомих вузах, працюють за кордоном, створюють свої правничі фірми, досягають значних успіхів у бізнесі, навчаються за магістерськими програмами у престижних зарубіжних вузах.

Про високий рівень підготовки у Академії юристів, міжнародників, філологів сьогодні знають не тільки в Україні, а й поза її межами, зокрема у країнах, з вузами яких Академія співробітничає, де студенти проходять стажування, беруть участь у конференціях, працюють як юристи.

У цьому році відбулося вручення дипломів:

  • Бакалаврам, спеціалістам та магістрам  денної і заочної форм навчання напряму підготовки «Правознавство»;
  • Бакалаврам і магістрам денної форми навчання спеціальності «Переклад» напряму підготовки «Філологія»;
  • Бакалаврам і магістрам спеціальності «Міжнародне право» напряму підготовки «Міжнародні відносини».

Дипломи з відзнакою отримали 96 випускників, багатьом вручені  подяки за активну участь у науковому житті Академії. Всього ж у цьому році дипломами Академії денної форми навчання будуть пишатися 295 студентів. Для усіх їх напутніми словами ректора був дороговказ: «Поспішайте творити добро!»

 

 


 

Випуск '2012

 

Випуск '2012

 

Випуск '2012

 

Випуск '2012

 

Випуск '2012

 

Випуск '2012

 
Архів новин »