Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

15|05|2012

АКАДЕМІЯ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ ПОСІЛА 7 МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ЮРИДИЧНИХ ВУЗІВ "КОМПАС-2012"Щорічний спеціалізований рейтинг вищих навчальних закладів «Компас» – єдиний в Україні, що спирається на світову практику, маючи в своїй основі оцінку роботодавців та випускників. Оцінки вишам ставили 1156 випускників, 845 компаній-роботодавців, представники 341 провідної компанії-експерта.

Отже, місця за підготовкою фахівців юридичного напрямку розподілилися наступним чином:

Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" (1)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2)

Національний університет "Києво-Могилянська академія" (3)

Національний університет "Одеська юридична академія" (3)

Львівський національний університет імені Івана Франка  (4)

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (5)

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (6)

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (7)

Академія адвокатури України(7)

Маріупольський державний університет (7)

Національна академія внутрішніх справ (7)Архів новин »