Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

11|05|2012

У Центрі розвитку професійних компетенцій відбулися тренінги та практикуми для студентів3, 4 та 8 травня студенти першого курсу відділення спеціальної адвокатської підготовки опановували навички професійного спілкування, застосування найсучасніших технічних засобів та інформаційних технологій, вчилися користуватися Інтернетом для швидкого пошуку правової інформації, нового законодавства, судової практики, найновішої юридичної літератури, навчалися створювати власні презентації, веб-сайти тощо. Адже вивчення курсу «Діловий етикет адвоката», що викладається в Академії у межах програми спеціальної адвокатської підготовки, сприяє отриманню нових знань і професійних навичок,  надає більшої впевненості студентам, які залучаються до роботи у Ювенальній навчальній юридичній консультації, а також до надання правових консультацій громадянам під керівництвом адвокатів – викладачів Академії. Спеціальний практикум запроваджено з курсу «Історія адвокатури», під час вивчення якого студенти досліджують історичні документи, кінострічки, що розміщені у Музеї історії адвокатури Академії адвокатури України, створеному у 2005 році, в тому числі й завдяки допомозі студентів, котрі довгий час працювали в архівах, а  тепер - безпосередньо долучаються до наукового пошуку з відтворення історичних пам’яток, вивчення архівних матеріалів про адвокатуру різних часів, взаємодіють з Музеєм Одеської адвокатури, Музеєм історії господарських судів, Музеєм Верховного Суду України, знайомляться з історичними дослідженнями, що здійснюють адвокатів Сергія Ємця, Михайла Петріва та багатьох інших.

 

 

 

 Архів новин »