Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

19|04|2012

Міжнародна науково-практична конференція “Сімейний кодекс України в системі Європейського сімейного законодавства”19 квітня в Академії відбулась чергова Міжнародна науково-практична конференція, яка на цей раз присвячена 10-ій річниці прийняття Сімейного кодексу України.

Відкрила роботу конференції автор кодексу народний депутат України (1998-2002 р.), доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного, господарського права та процесу Академії Ромовська Зорислава Василівна. Науковець зазначила, що сімейні стосунки як барометр суспільства завжди були предметом правового регулювання: звичаї, традиції, писані закони стабілізували їх, спрямовуючи в русло, яке відповідало рівню суспільної потреби та національної свідомості. На її думку, проведення такої конференції, що перетинає західні та східні кордони, утворить висновки, які дозволять продовжити утвердження Сімейного кодексу України як важливого інструменту виховання, стимулюючи учасників сімейних відносин до узгодженої поведінки з вимогами справедливості, добросовісності та розумності.

Серед учасників конференції запрошені, зокрема: доктор юридичних наук, професор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Кисіль Василь Іванович, кандидат юридичних наук, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Калакура Віктор Ярославович, доктор права, професор цивільного і сімейного права юридичного факультету Софіївського університету імені Св. Климента Охридського, Республіка Болгарія Матєєва Катерина, начальник Служби у справах неповнолітніх Київської міської державної адміністрації Кулеба Микола Миколайович, суддя Конституційного Суду України Стецюк Петро Богданович, суддя Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ситнік Олена Миколаївна, кандидат юридичних наук, адвокат Петрова Наталія Іванівна, суддя Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ситнік Олена Миколаївна, суддя Вищого Спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Юровська Галина Валентинівна, кандидат юридичних наук, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка Лепех Світлана Миколаївна, кандидат психологічних наук, Голова громадської жіночої організації «Розрада» Бандаровська Валентина Матвеєвна, професор, кандидат філософських наук (Санкт-Петербург) Лебединська Тетяна Миколаївна, кандидат медичних наук, керівник Центру репродуктивної медицини клінічної лікарні «Феофанія» Вінярський Ярослав Михайлович та інші.

Активну участь у роботі конференції взяли студенти Академії та інших вищих навчальних закладів України.Архів новин »