Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

24|04|2012

Церемонія вручення диплому Почесного доктора Академії адвокатури України Амнону КарміЗвання «Почесний доктор Академії адвокатури України (Doctor Honoris Causa)» запроваджено в Академії адвокатури України як символ поваги і визнання з боку академічної спільноти. Присуджується видатним представникам світової юридичної науки, освіти і культури, найбільш авторитетним державним і громадським діячам за унікальний внесок у розвиток юриспруденції, міжнародного співробітництва у науковій та освітній галузі, утвердження поваги до прав людини. 

Почесним доктором Академії адвокатури України став  Голова Європейського Суду з прав людини Жан-Поль Коста, диплом був йому урочисто вручений на відкритому засіданні Вченої Ради Академії адвокатури України у присутності багатьох гостей 2 липня 2011 року.

31 січня 2012 р. Вчена Рада прийняла рішення про присвоєння  звання  «Почесний доктор Академії адвокатури України (Doctor Honoris Causa)» професору АМНОНУ КАРМІ за значний внесок у розвиток медичного права, біоетики та міжнародного наукового і освітнього співробітництва.

Амнон Кармі – професор, керівник кафедри ЮНЕСКО з біоетики, почесний Президент Всесвітньої асоціації медичного права, директор Міжнародного Центру Здоров’я, Права та етики університету Хайфи, декан юридичного факультету університету Цфату, один з фундаторів медичного права у світі.

Під час офіційної  Церемонії вручення диплому  Почесного доктора АМНОНУ КАРМІ, яка відбулася  21 квітня 2012 року у Камінній залі, ректор Академії адвокатури України, голова Вченої Ради член-кореспондент  Національної Академії правових наук України Т.В. Варфоломеєва підкреслила його особливу роль у розвитку біоетики в нерозривному зв’язку з правами людини, багаторічну суддівську та плідну наукову і громадську діяльність. Біографічні віхи життя цієї видатної постаті у науці і практиці демонструвалися на екрані у присвяченій професору Кармі презентації. Члени Вченої Ради Академії адвокатури України та майже сто учасників Міжнародного (Третього Всеукраїнського) конгресу з медичного і фармацевтичного права, біоетики та соціальної політики і запрошені на Церемонію гості не могли стримати хвилювання, коли під звуки Gaudeamus студенти у національних костюмах внесли до зали оздоблення і відзнаки Почесного доктора Академії адвокатури України, спеціально розроблені і виконані у старовинних українських традиціях. Амнона Кармі урочисто облачають в докторську мантію і головний убір,  одягають спеціальний знак Почесного доктора. Ректор Академії  вручає диплом Почесного доктора Академії адвокатури України (Doctor Honoris Causa), де викарбовано  золотими літерами  видатні досягнення професора Кармі, його права та привілеї як Почесного доктора. Квіти, поздоровлення та яскрава і незабутня інавгураційна лекція  Амнона Кармі., із відеозаписом якої можна буде у найближчий час ознайомитися на цьому сайті. Архів новин »