Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

24|04|2012

Участь у конференції «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні»Ректор Академії адвокатури  взяла участь у  фінальній конференції з підведення підсумків трьох річної роботи Швейцарського  бюро співробітництва в Україні та Державної пенітенціарної служби України з реалізації широкомасштабного соціального проекту  «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні». Вказаний проект впроваджує у життя «Міжнародна тюремна реформа» -   неурядова організація, яка має консультативний статус ІІ категорії при ООН та Раді Європи, у тісній співпраці з українськими партнерами та в координації з органами державної влади країни.

Розглядалися, зокрема питання про захист прав особливо уразливих груп ув’язнених та засуджених, в т.ч. жінок і неповнолітніх, за такими напрямами як підтримка реформування системи попереднього ув’язнення,покращення умов утримання в СІЗО; запровадження нових підходів у роботі із засудженими, введення нових спеціалізованих навчальних програм для персоналу, який працює із засудженими до довічного ув’язнення або відбувають тривалі терміни покарань.

Ректор Академії обмінялася з колегами думками щодо створеного у Білій Церкві Центру компетентності Державної кримінально-виконавчої служби і поінформувала їх  про діяльність Центру розвитку професійних компетенцій, а також про Ювенальну навчальну юридичну консультацію, що створені в Академії адвокатури України.

 Архів новин »