Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

22|04|2012

Ректор Академії взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення єдності судової практики — основне завдання вищих судових органів держави»Конференція проходила 19 квітня 2012 р. у залі пленумів Верховного Суду України, розташованому у Кловському палаці, організатором її виступив Верховний Суд України за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва та Центру суддівських студій. Учасники:   судді ВССУ, Верховного Суду України, Вищого адміністративного та Вищого господарського судів України, апеляційних та місцевих судів, представники Конституційного Суду України, Вищої ради юстиції, Національної школи суддів, Міністерства юстиції України, провідні науковці, міжнародні експерти та представники дипломатичних установ.

Конференція складалася із чотирьох сесій:

 •Єдність судової практики як складова принципу верховенства права;

 •Судові рішення вищих судових органів держави у механізмі забезпечення правильного й однакового застосування судами законодавства;

 •Позапроцесуальні повноваження Верховного Суду України та вищих судів щодо забезпечення єдності судової практики;

 •Проблемні питання забезпечення єдності судової практики у сфері розмежування юрисдикцій.

Учасники конференції обговорили питання єдності судової практики як складової принципу верховенства права, забезпечення єдності судової практики Верховним Судом України й вищими спеціалізованими судами, зокрема позапроцесуальні повноваження Верховного Суду й вищих судів щодо зазначеного аспекту.

Професор Микола Козюбра  зазначив, що єдність виправдана лише тоді, коли вона забезпечує  верховенство права,  а в умовах існуючої спеціалізації навіть у розвинутих країнах шукають єдиний центр, котрий  ставив би остаточну  крапку в будь-якому спорі.       

Судді та правники з європейських держав розповіли про досвід своїх країн у забезпеченні єдиної судової практики.Архів новин »