Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

20|03|2012

Моделювання судових процесів та окремих видів адвокатської діяльності – складова навчального процесу в Академії адвокатури України14 березня професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Молдован В.В., який є загальновизнаним провідником методики рольових ігор у навчальному процесі юридичних вузів, провів разом із викладачем Академії, адвокатом Наталією Дяченко показову рольову гру «Захисна промова». До навчального плану Академії майже 10 років тому введено  навчальну дисципліну «Моделювання судових процесів», третій рік для студентів першого курсу проводиться практичний курс «Діловий етикет адвоката», який за сучасною методикою ведуть два викладача, гра записується на відеокамеру і на наступному занятті аналізуються дії кожного її учасника. Ця методика, розроблена доцентом Гончаренком С.В. і впроваджена у 1997 році в межах Програми спеціальної адвокатської підготовки, а після ознайомлення з нею американських вчених, була  включена до програми українсько-американського семінару  про застосування нових наукових методик в юридичній освіті. Значну допомогу в опануванні іноземних мов, що викладаються в Академії, особливо  засвоєння курсу «Юридичний переклад» та  «Правова термінологія» (відділення «Переклад) , надають рольові ігри, моделювання судового засідання ЄСПЛ, проведення прес-конференцій, переговорів. Для студентів відділення  «Переклад» значну  користь мають тематичні ігри, наприклад, проведення екскурсій по Києву, які записуються на відеокамеру і аналізуються викладачем.

У Центрі розвитку професійних компетенцій систематично проводяться також тренінги, майстер-класи, школи відомих адвокатів.Архів новин »