Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

15|03|2012

Міжнародні програми для студентів Академії адвокатури УкраїниУ 2012 році Академія адвокатури запровадила низку нових міжнародних програм підвищення кваліфікації та стажування для юристів, адвокатів, викладачів права і в першу чергу, звичайно, студентів.

Зокрема, студентам старших курсів пропонуються окремі лекції і невеликі лекційні курси, майстер-класи та тренінги від запрошених професорів відомих європейських університетів, які викладатимуться англійською мовою.

У межах цього проекту 15 березня відбулася лекція професора Альдо Берлингуэра, члена Італійської адвокатури та члена колегії адвокатів Іспанії, Комісії з процедур примирення (медіації) в Торгово-промисловій палаті Сієни, члена італійської асоціації порівняльного правознавства, члена Королівського інституту арбітрів, члена Італійської арбітражної асоціації, координатора програми з порівняльно-правових досліджень європейського приватного права університетів Палермо, Кальярі, Модени, Мілана, Павії.

Протягом своєї визначної академічної кар'єри професор Берлингуэр викладав як запрошений професор у Московському Університеті «Дружби народів» (2010), Києво-могилянській Академії (2005), Каунаському університеті (2005). Він вільно володіє англійською, французькою, іспанською, непогано говорить російською. Лекцію в Академії адвокатури України професор читав англійською і присвятив її сучасним проблемам європейського конкурентного права.

Міжнародні програми для студентів Академії адвокатури України

На фото: Лекція професора Альдо Берлингуэра в Академії адвокатури України

 Архів новин »