Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

07|03|2012

Участь ректора Академії у засіданні Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права6 березня відбулося 7-ме  пленарне засідання Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, на якому розглядався висновок щодо проекту Кримінального процесуального кодексу України, ухваленого Верховною Радою України 9 лютого 2012 року в першому читанні. На засіданні виступили співголови Комісії Головатий С.П. і Ставнійчук М.І. Представляючи проект Висновку член Комісії, доктор юридичних наук Микола Хавронюк наголосив, що у цілому зберігся основний контекст реформи кримінального судочинства – посилення захисту прав і законних інтересів підозрюваних та обвинувачених осіб, забезпечення рівності та змагальності сторін обвинувачення і захисту, збільшення ролі суду на стадії досудового розслідування тощо. Проте, попри позитивні елементи проекту КПК зразка 2012 року, йому притаманні суттєві недоліки, що "можуть звести нанівець його позитив".  У виступах експертів Олександра Банчука, Миколи Сірого, Тетяни Варфоломеєвої,  Миколи Шумила містилися конкретні зауваження щодо проекту. Зокрема,  Т.Варфоломеєва наголосила на неможливості прийняття КПК у другому читанні без узгодження норм проекту КПК та законопроектів «Про адвокатуру і адвокатську діяльність» і «Про прокуратуру», які (законопроекти) до цього часу не внесені до Верховної Ради України. Із конкретними пропозиціями    виступили члени Комісії Бандурко О.М., Кисіль В.І., Козюбра М.І., Мірошниченко Ю.Р. та інші. Комісія вважає, що проект КПК потребує істотного доопрацювання, оскільки не відповідає вимогам Конституції  України, положенням  Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, вимогам низки резолюцій та рекомендацій ПАРЄ стосовно інститутів, що забезпечують верховенство права та стосовно обов’язків та зобов’язань України перед Радою Європи», – йдеться у проекті висновку Комісії.Архів новин »