Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

02|03|2012

Академія адвокатури удостоєна почесного звання «Лідер наукової діяльності»1-3 березня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012», урочисте відкриття якої відбулося за участю Міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя. Привітання учасникам заходу надіслали Голова Верховної Ради України Володимир Литвин та Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«В умовах глобалізації створення економіки знань неможливе без якісної освіти. І нам усім слід пишатися тим, що українська освіта сьогодні займає передові позиції у світі», – сказав Міністр у своїй вітальній промові.

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012» є одним із найбільш помітних та масштабних презентаційних заходів в українській освітній галузі. Цього року у заході взяли участь понад 750 провідних навчальних закладів, видавництв, освітніх центрів з усіх регіонів України, а також з інших держав, зокрема, Естонії, Польщі, Росії, Словаччини, США, Чехії, Швейцарії.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм науковим і фаховим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти, уже отримала суспільне визнання і є найбільш широкомасштабною та рейтинговою освітянською виставкою.

Під час урочистої церемонії відкриття Дмитро Табачник вручив нагороди переможцям рейтингового виставкового конкурсу у номінаціях: «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової діяльності».

Цього року наш навчальний заклад виступав у номінації «Наукова діяльність» і виборов престижну нагороду – Гран-Прі «Лідер наукової діяльності». Нагадаємо, що на попередній – Другій – Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011» у минулому році Академія адвокатури отримала Гран-прі і звання «Лідер сучасної освіти».

Окрім Гран-прі, Академія адвокатури України отримала також диплом за активну роботу з модернізації освіти, ректор Т.В.Варфоломеєва нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти, завідуюча відділенням довузівської підготовки Т.О.Закревська – Почесною грамотою за плідну науково-педагогічну діяльність з інноваційної модернізації освіти. До цих нагород додалася ще й перемога у конкурсі «Кращий виставковий стенд».ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012»

На фото: з вітальним словом виступає Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012»

На фото: президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012»

На фото: стенд Академії адвокатури України, який здобув перемогу у конкурсі «Кращий виставковий стенд»

ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012»

На фото: біля стенду Академії адвокатури України. Зліва направо: Інна Стахова, Тетяна Варфоломеєва, Людмила Гарюгіна, Тамара Закревськаю
Стенд Академії здобув перемогу у конкурсі «Кращий виставковий стенд»
Архів новин »