Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

01|03|2012

Члени Асоціації процесуалістів України обговорили проект КПК1 березня в Академії адвокатури відбулося чергове засідання Асоціації процесуалістів України, в якому взяли участь вчені-процесуалісти вищих навчальних юридичних закладів України. Фахівці обговорили концептуальні проблеми проекту КПК України № 9700, а також питання щодо процесуального статусу захисника, прокурора, слідчого, проблеми початку кримінального провадження.

 Члени Асоціації дали позитивну оцінку даному проекту, водночас висловили ряд конкретних пропозицій щодо поліпшення повноважень захисника, уточнення процесуального становища прокурора і визначення ролі та місця органів розслідування і судового слідчого та більш чіткого розмежування предмету оперативно-розшукової діяльності і досудового розслідування. Зокрема, в ході дискусії були сформульовані пропозиції про чітке визначення процесуального становища захисника, про переваги захисту над обвинуваченням, про неприйнятність відкриття матеріалів захисника стороні обвинувачення, про надання захиснику копій матеріалів кримінального провадження. Члени Асоціації також запропонували уточнити процесуальний статус прокурора, наділивши його   обов’язком здійснювати кримінальне переслідування, формулювати підозру та обвинувальний акт.

В тексті проекту КПК слід відмовитися від вживання терміна «слідчий», а іменувати його «офіцером розслідування». Доцільно відмовитися від ідеї про процесуальне керівництво прокурором  і відпрацювати механізм відповідальності офіцера розслідування по виконанню ним своїх службових обов’язків.  

Були також висловлені пропозиції про запровадження реєстру прийняття заяв і повідомлень про злочин та реєстру щодо початку досудового розслідування.

     

 Архів новин »