Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

17|02|2012

Викладачі Академії запрошені на засідання Ради суддів України та ради суддів загальних судівРектор Академії Варфоломеєва Т.В. і проректор Курдюков В.В. 17 лютого взяли участь у спільному засіданні Ради суддів України та ради суддів загальних судів, на якому обговорювалися результати вивчення стану організації діяльності місцевих та апеляційних загальних судів при обранні запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на стадії досудового слідства та додержання строків розгляду кримінальних справ, підсудні у яких тримаються під вартою, з огляду на вимоги статті 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практику Європейського суду з прав людини. Це дослідження здійснено відповідно до звернення Президента України Януковича В.Ф. про вжиття заходів щодо забезпечення відповідно до європейських стандартів конституційних прав громадян, які тримаються під вартою.  В ході обговорення доповіді Голови Ради суддів України наголошувалося на необхідності поліпшення якості та обґрунтованості подань про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та продовження строків тримання під вартою. Голова Верховного Суду України Петро Пилипчук підкреслив доцільність більш широкого застосування  такого  запобіжного заходу як звільнення під заставу, домашній арешт і передача обвинуваченого під нагляд міліції. Радник Президента України – керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України Андрій Портнов зупинився на основних положеннях проекту КПК. Прийнято рішення Ради суддів України про підтримку проекту Кримінального процесуального кодексу України, внесеного Президентом України.

 Архів новин »