Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

16|02|2012

Творча зустріч студентів-філологів з відомими журналістами14 лютого студенти Академії (філологи за спеціальністю «переклад») та викладачі зустрілися з головним редактором журналу «Адвокат», котрому в День Святого Валентина виповнилося 13 років, - відомим журналістом і юристом Леонідом Леонідовичем Лазебним і членом Національної спілки журналістів України, членом Національної спілки письменників України, завідуючою кафедри  української філології та культурології, професором Академії Тетяною Іванівною Конончук.

Взяли також участь у зустрічі ректор Варфоломеєва Т.В., завідувач кафедрою іноземних мов і перекладу доцент Антонюк Н.М. – відомий перекладач-синхроніст, автор багатьох   методичних розробок і рекомендацій з питань сучасних інноваційних технологій викладання іноземних мов.

Йшлося про професію перекладача, про успішно запроваджену в Академії  ідею поглибленого навчання  майбутніх перекладачів саме юридичній іноземній мові, виходячи з попиту на ринку праці. Підкреслено, що  наразі студенти магістратури Академії за спеціальністю «переклад» проходять практику, а студенти молодших курсів запрошуються на мовну практику під час підготовки і проведення у квітні МІЖНАРОДНОГО (ТРЕТЬОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО) КОНГРЕСУ З МЕДИЧНОГО І ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПРАВА, БІОЕТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Присутні гості спілкувалися англійською мовою, розповіли багато цікавого із свого журналістського та перекладацького досвіду.Архів новин »