Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

29|12|2011

Академія підводить підсумки і впроваджує нові програми у 2012 році28 грудня в Академії панував піднесений новорічний настрій, адже  сьогодні колектив зібрався на прекрасну подію – провести Старий і зустріти Новий Рік. Дружні привітання, побажання усіляких гараздів, вірші, фото на згадку біля білої ялинки, вшанування тих, хто пройшов шістнадцятилітній шлях в Академії і розбудовував цей навчальний заклад.  виховував нове покоління талановитих юристів, філологів, міжнародників, відомих практиків, науковців та викладачів, котрі повертаються до Академії, озброєні професійними практичними знаннями, і поряд із своїми  Вчителями виховують і навчають майбутню еліту держави. В році, що минає, Академія досягла значних успіхів, відзначених золотими медалями, іншими престижними нагородами. У 2012 році розпочинаються нові, вкрай актуальні програми на базі Інституту прав людини та проблем адвокатури, Інституту медичного, фармацевтичного права та біоетики, Українського відділення кафедри ЮНЕСКО,  Інституту підвищення кваліфікації, Центру розвитку професійних компетенцій. Впроваджуватимуться нові спеціалізації та навчальні дисципліни, вдосконалюватиметься професійне стажування, в тому числі й  за кордоном,  розшириться програма спеціальної адвокатської підготовки зокрема в зв’язку з новим законодавством про адвокатуру. За допомогою адвокатів – викладачів Академії модернізується система практичної підготовки, а у відповідності з новим законом «Про безоплатну правову допомогу»  здійснюватиметься програма «Pro bono». Новели очікуються і в набутті професійних компетенцій перекладачами.  Значно зміняться програми підвищення кваліфікації, розширяється аспірантура. Продовжується навчання у Школі медіації, відкривається Школа ораторського мистецтва, реалізуються домовленості з вузами різних країн про співпрацю. І це ще не всі ініціативи, над впровадженням яких наразі працює колектив Академії адвокатури України.

 

 Архів новин »