Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|12|2011

2012 рік – РІК СПОРТУ ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯВ Академії адвокатури протягом декількох днів проходять консультації ректора зі студентами, котрі професійно займаються спортом і мають значні досягнення в різних його видах. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 27 квітня 2011 р. N 360-р «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя» в Академії розробляються відповідні заходи і саме спортсмени – найкращі порадники у цьому. На зустрічах студенти – майстри спорту розповіли про свої досягнення у спорті, змагання, в тому числі й міжнародні, у яких беруть участь, поділилися планами на майбутнє. Вони схвально поставилися до  розпочатої в Академії масштабної Програми зі спортивного права і конкретними ситуаціями зі свого спортивного життя проілюстрували гостру потребу у розвитку цієї галузі права, викладання у вузах спеціального курсу, підтримали організаційні заходи з правового консультування спортсменів, відповідної спеціалізації адвокатів та обміну досвідом в цьому важливому напрямі, що запроваджено в Інституті підвищення  кваліфікації Академії адвокатури України.

Низку цікавих ідей запропонували спортсмени для популяризації спорту та здорового способу життя через Інтернет-телебачення Академії, мережеві ресурси, долучення студентів до програм популяризації спорту серед молоді, в тому числі у дитячих будинках та школах, проведення майстер-класів тощо. Враховано у наказі ректора  щодо заходів Академії  з підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя всі пропозиції учасників консультацій:  Віталія Васильєва – (арбітра з футболу КОФФ) ІІ категорії, Ганни Лисенко (бокс), Ганни Рижук (кульова стрільба), Олександра Канусти (футбол, ФК «Арсенал», Біла Церква), Карини Головко (теніс), Дениса Душенівського (боротьба без правил, якою, до речі, оволодів, навчаючись у коледжі в США), Сергія  Саранчука (чемпіон світу з карате) й інших відомих спортсменів.

До участі у зазначених заходах запрошено відомих спортсменів – випускників Академії адвокатури України, зокрема Єву Виборнову (шпага) – бронзову призерку чемпіонату світу (1998), чемпіонку і призерку чемпіонатів Європи (1995, 1998, 2001, 2002, 2005), призерку Всесвітніх універсіад (1999, 2001).

У консультативних зустрічах зі студентами взяла участь викладач фізичної культури, майстер спорту, суддя з художньої гімнастики Вікторія Олександрівна Удод (на фото – третя зліва), яка підготувала 12 майстрів спорту з художньої гімнастики, була старшим тренером збірної команди вузів України.

Пов'язані матеріали:

Круглий стіл зі Спортивного права

Студентка Академії Анна Лисенко – чемпіонка з боксу

Студент Академії адвокатури – чемпіон світу з карате

Академія адвокатури України пишається спортивними досягненнями2012 – Рік спорту та здорового способу життя

На фото: консультації ректора зі студентами-спортсменами

2012 - Рік спорту та здорового способу життя

На фото: консультації ректора зі студентами-спортсменамиАрхів новин »