Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

23|12|2011

У IV міжнародному круглому столі на тему «Правове регулювання релігійного життя: історія, сучасність, перспективи» взяли участь студенти Академії16 грудня  відбувся IV міжнародний круглий стіл в Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» на тему «Правове регулювання релігійного життя: історія, сучасність, перспективи».

У багатоаспектній науковій розмові взяли участь викладачі та студенти з України, Росії, Білорусії, Польщі. Йшлося про суспільні запити і роль релігії в стратегії верховенства права, про різні релігії, що функціонують в Україні і світі, діахронний чинник їхнього виникнення і буття, про пріоритети сучасної державної політики України стосовно релігії та церкви, про свободу світогляду, свободу совісті та релігійну свободу, про проблеми, що виникають на основі расової, національної та релігійної дискримінації, про зв’язок християнства та кримінального права в аспекті покаяння/зізнання та ін.

Від Академії адвокатури України участь у круглому столі взяли:Васильєв Віталій, студент 1 курсу відділення «Правознавство» з темою: «Християнська церква та її вплив на формування держави та права в незалежній Україні», Дяченко Марина з темою: «Зв'язок релігії і права через мораль» та Семенова Настя з темою: «Релігія і право в ісламських державах: пріоритети впливу» – студентки ІІ курсу відділення «Переклад». Їхній науковий керівник – проф. Конончук Т.І. як культуролог виступила з доповіддю «Віра, релігія та право як екзистенціали в художньому тексті», яку побудувала на прикладі роману Василя Барки «Жовтий князь», де потужно оприявнено метафізичний чинник і звернення до релігійно-правових питань, спрямованих на утвердження гуманізму і справедливості. Обговорення всіх питань велося дуже активно, до всіх учасників, без винятку, ставилося багато запитань. Прикметно, що студенти нашої Академії відповідали сміливо, коректно, впевнено, переконливо. Без сумніву, це для них хороший досвід публічного виступу і захисту своїх наукових зацікавлень і спостережень, гідного представлення одного з найкращих вузів України – Академії адвокатури. Крім того, вони побачили красивий Харків, що активно готується до міжнародних європейських змагань, поспілкувалися зі своїми ровесниками із знаменитого Харківського та інших вищих навчальних закладів. День перебування в Харкові вивершився переглядом вечірньої вистави в театрі імені О.Пушкіна «Дядюшкин сон» за твором Ф.Достоєвського з прекрасною грою акторів, унікальними життєвими колізіями – сучасними й актуальним, повчальними і високо естетичними.Архів новин »