Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

20|10|2006За останній тиждень - третя наукова конференція в Академії адвокатури. "Правове становище дітей в Україні" (до 15-ої річниці чинності в Україні Конвенції про права дитини) - тема сьогоднішньої студентської наукової конференції. Доповідачі - з різних регіонів України. Доповіді - найактуальніші. Їх змістовність і актуальність засвідчила гостра і дуже цікава наукова дискусія. Професор Ромовська З.В., яка була ініціатором проведення такої конференції, досить високо оцінила заслухані майже тридцять студентських доповідей, з опублікованими тезами яких зможуть ознайомитися у найближчий час студенти вузів. Виступаючи з вступним словом ректор Академії Варфоломеєва Т.В. призвала молодь надавати допомогу дітям, котрі потрапили у складні життєві умови, виховуються в дитячих будинках та притулках. Студенти Академії вже декілька років відвідують Цюрупінський дитячий будинок, Дитячий притулок у Києві, і для їх вихованців збирають і купляють іграшки та книжки, а Академія дарує техніку, спортінвентар, студенти виступають з кращими номерами художньої самодіяльності перед дітьми, а ті дарують їм на память свої малюнки і вірші. Проректор з наукової роботи доцент Захарова О.С. побажала учасникам конференції успіхів у науковій роботі та навчанні, запросила до участі у наступних наукових заходах Академії адвокатури України.Архів новин »